• Sign Up
  • Login
 
 
10,00 EUR - Guna - Smalku koraļļu īsā kaklarota (čokers)--- Materiāls: Maigi oranžs korallis 2,5mm; furnitūra sudraba krāsā; karabīnveida aizdare;  Kaklarotas garums 43 cm+5cm pagarinājums.

10,00 EUR - Guna - Smalku koraļļu īsā kaklarota (čokers)--- Materiāls: Maigi oranžs korallis 2,5mm; furnitūra sudraba krāsā; karabīnveida aizdare; Kaklarotas garums 43 cm+5cm pagarinājums.
KORALLIS Nemirstības un laimes simbols, dod gudrību, kā arī veicina plaukstošu kopdzīvi. Korallis ir tonizējošs, un nogurumu mazinošs akmens. Tas mazina stresu, trauksmi, bailes un depresiju. Tas labvēlīgi ietekmē cilvēka psihi, neitralizē negatīvos stāvokļus - dusmas, skaudību. Koralli izmanto, lai piesaistītu veiksmi, jo uzskata par universālu līdzekli pret ļauno aci, kā arī aizsargā īpašnieku no sliktiem cilvēkiem. Tiek uzskatīts, ka korallis brīdina par nepatikšanām, palīdz grūtos dzīves apstākļos, pasargā no zibens, aizbaida dēmonus un padzen kārdinājumus. Palīdz pie kuņģa, zarnu trakta un aizkuņģa dziedzeri slimībām. Attīra asinis. Dod ādai enerģiju, uzlabo asinsriti un asinsradi.